Ev Dekorasyonunda Aynanın Yeri

Evde her zaman dekorasyonun bir parçası olarak kullanılan aynaların, son yıllarda aldığı şekil ve renklerden dolayı evleri daha şık hale getirdiğini söylemek mümkün. Aksesuar çıtasında ilk sıraya kendini koyan ve oradan inecek gibi görünmeyen ayna tasarımları, insanları büyüleyerek, bir alışveriş maratonu yaşatıyor.

Ev Dekorasyonunda Aynanın Yeri

Ev Dekorasyonunda Aynanın Yeri

 

Bir çok insan bu yeni ayna tasarımlarını salon, hol gibi alanlarda kullanarak mekana derinlik, hareket ve estetik bir duruş katıyor. Kişisel zevklerin belirleyici olduğu ama geniş model seçeneklerinden dolayı kararsız bırakan aynaların, renklerinde de bir o kadar çeşit ve yaratıcılık mevcut.

Renklerin Evlere Kattığı Anlam

Renk konusunda sınır tanımayanların, bakmaya doyamayacağı farklı bir çok renk ,aynaların çerçevelerini süslüyor. Sıradanlıktan sıkılan, evini daha canlı ve dinamik göstermek isteyenlerin baş vurduğu ayna seçeneklerinde, son moda renkler, lilyum pembe ve lilyum mavi olarak adlandıran iki güzel ton.

Ev Dekorasyonunda Aynanın Yeri

Ev Dekorasyonunda Aynanın Yeri

Bu tonda aynaların bulunduğu mekanda koltuk ya da minderlerin aynı rengi çağrıştıran tonlara gönderme yapılması da dekorasyonun en gözde fikri olarak ortaya çıkmış durumda. Nerede kullanılacak olursa olsun, aynasız bir ev düşünülemeyeceği gibi artık  evlerde renksiz ayna görmekte pek mümkün değil.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir