Özel Eğitime Teşvik

Dershanelerin dönüşüm projesi kapsamına alınması, eğitim dünyasında başka kulvarların açılmasına neden oldu. Özel okulların sayısı, bu noktada artış gösterecek. Bunun nedeni, dershane olarak işlevini yitiren kuruluşlar, kendi hizmetlerini özel okul olarak verecek olmalarıdır. Bu durum, tabi ki eğitim camiasını da harekete geçirecek, geçirdi de.

okul

okul

Önce Kalite ve Eğitim Kadrosu

Rekabet ortamı oluştu ve birazcık da olsa insanların kafası karıştı. Birden özel okulların sayısı arttı. Bu durumda hangisine gitmeliyim, çocuğumun eğitimini nerede alabilirim soruları sorulmaya başlandı. İstanbul özel okul fiyatları da bu durumdan nasibini aldı, fiyatlarda aşağı doğru bir gidiş yaşandı. Bu ortamın oluşması da kafaları karıştırdı. Fiyatların makul seviyelere düşmesi, sayısının artması, tam anlamıyla bir kargaşaya neden oldu.

sınıf

sınıf

Bu durumda sizlere bir önerimiz olacak. Eğitim kurumunu seçerken, içeriğine bakmalısınız. Fiyatı da düşünmelisiniz fakat birinci kriter olarak eğitim kurumunun donanımları olmalıdır. Öğretmen kadrosunu inceleyin. Kararınızı buna göre verin. Özel Mürüvvet Evyap Okulları, bu konuda oldukça isabetli bir seçim olacaktır. Bünyesinde sayısız başarıları bulunduran bu eğitim kurumu, hedefi on ikiden vurma isteyenlerin tercihi olacaktır.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir