Duvar Kâğıtları Ve Dekorasyona Dair İpuçları

Bayanlar iyi bilir, çok çabuk alışır ve sıkılırlar aynı evi, aynı dekoru görmekten. Eser bazen, tüm evi değiştirirler ama bazen yetersiz kalır. İşte tam da bu noktada devreye giren duvar kâğıtları ya da stickerlar işinize çok yarayacak ve evinizi şirin mi döşemek istiyorsunuz ya da klasik mi ve ya tamamen modern? Hepsine yetecek kadar duvar kâğıdı var, sticker var yeter ki harekete geçin!

Yeşil duvar Kağıtları

Yeşil duvar Kağıtları

Duvar Kâğıdı ve Stickerlar ile Evinizi Değiştirin

Yenilenen dünyada çok çabuk değişen ev dekorasyonlarında bir farklılık olsun istiyorsanız, mesela mutfağınızı değiştirmek adına kullanacağınız duvar kâğıtları rengârenk olup, şirin bir şekilde dizayn edebilirsiniz.

Renkli Duvar Kağıdı

Renkli Duvar Kağıdı

Ya da mutfağınız küçük ise, masa etrafına sandalyeler yerine banklar kullanabilir ve daha geniş bir ortama sahip olabilirsiniz. Bir başka örnek ise, mutfağınıza koyacağınız abajurlar, ışıltılı lambalar ya da fosforlu stickerlar çok hoş bir görüntü elde etmenizi sağlayabilir.

Yatak Odası Duvar Kağıdı

Yatak Odası Duvar Kağıdı

Eğer bunlar sizin istediğiniz değişikliğe yetmediyse, mutfağınızın boş duvarlarına yerleştireceğiniz aynalar mutfağınızı hem daha büyük hem de daha derin gösterecek böylelikle sevdiklerinizle olduğunuz zaman her yerde onları görebileceksiniz. Durmayın, eviniz ile birlikte, hayatınızı da dekore edin!

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir