Estetikte Sonbahar Sezonu

 Estetik ve hoş bir görünüme sahip olmak herkesin ve özellikle bayanların önem verdiği konulardan biridir. Sonbahar ayları tüm estetikler için uygun bir dönem ancak uzmanlara göre sonbahar aylarında yapılabilecek en iyi estetikler ise cilt problemleri ile ilgili olan estetik operasyonları.

Cildimize zarar veren güneş ışınlarının azladığı sonbahar aylarında cilde uygulanan operasyonlar da daha başarılı olunuyor. Özellikle güneş ve sivilce lekelerinden kurtulmak isteyenler için harika bir yöntem olan PRP (Platelet Rich Plasma) yani doku iyileşmesini arttırıcı yöntem ciltteki lekelerin, yaraların daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde iyileşmesini sağlıyor.” İnsana en yararlı ilaç kendi kanıdır” mantığıyla hareket edilen bu yöntemde hastanın kanı alınarak santrifüjden geçirilerek lekeli bölgeye tekrar enjekte ediliyor. Bu da o bölgede kanlanmanın artmasını ve yara iyileşmesi için gerekli olan süreci hızlandırıyor.

Estetikte Sonbahar Sezonu

Estetikte Sonbahar Sezonu

Peeling İle Ölü Derilerinizden Kurtulun

Diğer bir cilt tedavisi ise Peeling. Cildi ölü deriden arındırarak daha parlak, daha aydınlık ve sağlıklı bir cilde kavuşmanızı sağlayan Peeling uygulaması zahmetli olmayan bir uygulama. Bütün güzellik ve estetik merkezlerinde uygulanan Peeling yani meyve asitleri ile cildin kurumuş olan üst tabakası soyulur. Kısa süren uygulamada ciltte hafif bir kızarma olur. Bu uygulamayı haftada 1 kez yapabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir