Ev Dekorasyonunda Ayna En Uygun Nerede Kullanılır?

Evin çoğu odalarında dekorasyon amaçlı ayna kullanılır. Evlere hacim ve farklı bir estetik kazandıran ilginç ayna tasarımlarını uygun şekilde koyarsanız, sizin ve misafirlerinizin büyük beğenisini kazanır. Dekorasyonda ayna kullanmanın incelikleri, sizlerin ne kadar zevkli olduğunuzu da gösterir.

Ayna Dekorasyonu ve Püf Noktaları

Salonunuz küçükse, pencere karşısına ilginç motifli bir aynayı asarak evin daha çok ışık almasını sağlar, büyük gösterirsiniz. Mobilyalarınız klasik ve modern olabilir. Günümüzde her mobilyaya uygun ayna tasarımları mevcut. Yatak odanızda ayna dekorasyonu yaparken boydan boya ayna veya çerçevesiz aynaları seçerek, farklı bir görünüm elde etmeniz mümkün.

ayna

ayna

 

Ayna asmaya yeriniz yoksa gardrop kapaklarını aynalı seçebilirsiniz.Çocuk odalarında ayna dekorasyonu istiyorsanız, ayna asacağınız yer çocuğun boyuna göre ayarlanmalı. Keskin köşeli yerine plastik çerçeveli ayna modelleri çocuklaınızın odasına uygun olur. İlginç dekorastif ayna modelleriyle koridor ya da antreleriniz kısa süede değişir.

ayna modeli

ayna modeli

Çok parçalı ayna modelleri özellikle sıkıcı ve uzun koridora renk katar. Banyonuz ufaksa, duvarın bir bölümünü ayna ile kaplayarak daha geniş görünmesini sağlamanız mümkün.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir