Yaratıcı Dekoratif Aydınlatma Önerileri

Aydınlatma bir ev ortamında olsun yada dışarıda bir mekanda olsun aslında gerektiği kadar üzerinde durulmayan bir konudur. Buna rağmen aydınlatmanın kötü olduğu zamanlar bu sorun başlı başına düşünülmesi gerekir.İyi bir aydınlatma odada her zaman güzel bir atmosfer oluşmasını sağlayacaktır. Kötü bir aydınlatma ise odadaki bu olumlu iklimi yok edeceği gibi eşyaların havasını da söndürür.

Özenerek seçtiğiniz duvar kağıtlarının ve mobilyaların şıklığı bozulsun istemezsiniz değil mi? O nedenle bu dekorasyonu oluştururken odanın şıklığını ortaya koyacak bir aydınlatma seçmeye çalışmalısınız. Evinizden en iyi yararlanmak ve sıcak bir ortam oluşturmak için dekoratif aydınlatma önerileri konusunda çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Günlük yaşamda evdeki her odanın kendine özgü bir rolü vardır.

Yakan aydınlatma

Yakan aydınlatma

İyi Bir Aydınlatma için Bazı İpuçları

Dekoratif aydınlatma önerileri için öncelikle bazı örnek dizaynlardan faydalanabilirsiniz. Odanın farklı noktalarına farklı yükseklikteki aydınlatma ürünleri koyarak daha hoş bir görüntü sergilemeye çalışın.

bahçe aydınlatmaları

bahçe aydınlatmaları

Bunun için tavanda avize yerine tavan lambası ve abajur gibi daha dekoratif aksesuarlar seçebilirsiniz. Aydınlatma konusunda tüm alanlarda yaratıcı fikirler sunan Yakan Aydınlatma markasına rahatlıkla güvenebilirsiniz.

You may also like...

No Responses

  1. Nuran dedi ki:

    Aydınlatma ürünleriniz son derecede kaliteli ve evimin dekorasyonuna çok güzel uyum sağladılar. Evim ışıl ışıl.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir