Renkli Platform Topuklu Ayakkabılar

Bayan dünyasının vazgeçilmezi platform topuklu ayakkabılar sezon modasında canlı renklerle. Desenleri ve şıklığı ile göz dolduran büyüleyici renkleri tüm kıyafetlerde rahatlıkla kombine edebilirsiniz. Modern çizgilerden oluşan bu yılın ayakkabı modasında baskılı desenler de hâkim.

İki Renk Platform Topuklu

İki Renk Platform Topuklu

Göz Alıcı Desenlerde Platform Topuklu Ayakkabı Modelleri

Şıklığı seven ve kendinde her zaman farklı tarzları benimseyenlerin ayakkabı modeli olan platform topuklar her sezon olduğu gibi canlı renklerini tüm modellerinde sizlere sunuyor. Spor ve abiye kıyafetlere ayrı bir renk sağladığı gibi sokak modasında da sıkça rastlanılan modeller arasında.

Fosfor Renkli Platform

Fosfor Renkli Platform

Sezon modasının göz alıcı desenleri şimdiden ucu açık platform topuklu modellerle vitrinlerde yerini aldı. Zıt renkleri sevenlere özel ayakkabı modelleri de bu yıl çok iddialı. Kalite ve şıklığı sevenler renkli moda rüzgârında ayakkabıların göz alıcı desenlerinde bu sezonda buluşacak.

Açık platform Ayakkabı

Açık platform Ayakkabı

Uyumlu tarzlardan oluşan modellerle kıyafetlerinize oldukça güzel görüntüler sağlayacaksınız. Modern ve klasik modelleri bu sezon her renk ve desende bulmanız mevcut. Sıra dışı çizgiler ve farklı modeller rahatlığı ile de büyük beğeni kazandı.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir