Ünlü Markaların 2016 Sonbahar Kreasyonları

Ünlü markalar yazın ortasına geldiğimiz şu günlerde sonbahar kreasyonlarını sunmaya başladılar. 2016 sonbahar modası geometrik desenler olacak gibi görünüyor.  Dünyaca ünlü markaların kreasyonlarında pek çok rengin bir arada kullanıldığı geometrik desenli elbiseler ve tulumlar trend olacak gibi.

2016 Sonbahar Moda Renkler

Ünlü markaların 2016 Sonbahar defilelerinde modeller adeta bir renk cümbüşünü andırıyor. Özellikle pudra tonları sonbaharın trend rengi olacak. Krem ve pembe tonları da defilelerin vazgeçilmez renkleri arasında yer alıyor.

2016 son bahar

2016 son bahar

Farklı renkleri bir arada kullanan kombinler çok moda. Örneğin mavi bir elbise ile pembe ve turuncu ceket bir arada kullanılıyor. Elbiselerde dantel detayı yeniden ilgi odağı oluyor. Elbisedeki dantel detayı üstüne giyilen ceketin sadeliği ile buluşturuluyor.

2016 son bahar modası

2016 son bahar modası

Yeşil de bu yıl modaya yön veren Givenchy kreasyonunda bolca kullanılmış. Leopar desenini de farklı bir tarzda yeniden yokumlayan markanın sonbahar kreasyonunda yer alan parçalarda göze çarpan şık ve zarif çizgiler göz kamaştırıyor. Gül kurusu ve pembe tonları ise önümüzdeki sezonun en çok ilgi gören renkleri olacak.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir