Bacak Boyunu Uzun Gösteren Kıyafetler

Bacak boyu kısa olan bayanlar için farklı tasarımlarda kıyafetler bulunur. Moda hileleri ile bacak boyunuzu uzun göstermeniz mümkün. Yüksek bel pantolon her zaman kurtarıcınız. Bel kısmında başladığı için bu tarz pantolonlar yere kadar uzanır ve bacaklar daha uzun durur.

uzun elbise

uzun elbise

Bacak Boyunu Hangi Kıyafetler Uzun Gösterir?

Bacak boyunu daha uzun gösteren ayakkabılar ise nüde topuklardır. Bilekten bağlamalı ayakkabıları ise asla tercih etmeyin. Kıyafet seçimi yaparken özellikle baştan aşağı aynı tonları tercih edin. Kıyafetlerde renk uyumu ve ayakkabı tonu aynı renklerde olursa bacak boyunuz uzun durur.

yüksek bel pantolon

yüksek bel pantolon

Geniş paça pantolonlar her zaman bacak boyunu uzun gösterir. Kilo probleminiz varsa bu tarz pantolondan uzak durun. Mini etekler her zaman bacağın daha uzun durmasını sağlar. Abiye kıyafetlerde ise kenarları açık stilettı tarzı ayakkabı seçmeniz önemli. Kıyafette desen seçimi yaparken mümkün olduğunca dikey çizgiler kullanın. Büyük desenli kıyafetlerden ise kaçınmanız gerekir. Desen renklerini ise mümkün olduğunca koyu tonlarda seçmelisiniz. Düz renklerde her zaman bacakları uzun gösterir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir