Güzel Görünmenin Sırları

Her kadının hayali olan güzel, sağlıklı ve genç görünmek için yapmış olduğu bazı bakımlar bulunur. Bazıları bunu bilinçli yaparken bazıları bilinçsizce yaparak kötü sonuçlar elde eder. Bu gibi sonuçlara maruz kalmamak için öncelikle bedeninizi iyi tanımanız gerekiyor. Cildiniz ve saçlarınız ilk hedeftir. Cildiniz ve saçlarınızın kuru mu yoksa yağlı mı olduğunu mutlaka bilmeli ve ona göre ürünler kullanmalısınız.

güzellik

güzellik

Güzellik Önerileri

Her kadının hayali olan sağlıklı saçlara kavuşmak ayrıca sizi daha güzel ve alımlı gösterecek bir yoldur. Bunun için evde yapabileceğiniz maske ve bakım yağları ile sağlıklı saçlara bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

güzellik önerileri

güzellik önerileri

Bunun yanı sıra düzenli uyku da hem sağlık hem de cildiniz için önemli bir detaydır. Ayrıca salatalık er cilt tipine iyi gelen bir sebze olup cilde canlılık kazandırıyor. Cildinize salatalık sürerek bir zaman bekletip ılık su ile durulayın. İlk başta dahi farkı göreceksiniz. Eğer cildiniz aşırı kuru ise gül imdadınıza yetişecektir. Gül suyu ya da yağı önemli bir kuru cilt takviyesidir. Gül yağını lavanta yağı ile üçer damla karıştırıp cildinize sürdüğünüzde gerginliğin bir anda yok olduğunu fark edeceksiniz.

 

salatalık maskesi

salatalık maskesi

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir