Samsung Galaxy Tab Pro S Özellikleri Nelerdir

Teknoloji piyasasına girdiği andan itibaren ilgi gören tabletler her geçen gün yaşanan gelişme ile sektörün isteklerine cevap vermeye devam ediyor. Bu konuda farkını ortaya koyan Samsung geliştirdiği Galaxy TabPro S modeli özellikle iş dünyasında birçok iş adamının tercih ettiği fonksiyonel ürün olmuştur. Ürünün özellikleri dikkate alında Galaxy TabPro S çok ince bir yapıya sahip tablettir. Süper Amoled ekrana tabletinin pil ömrü ise uzundur.

galaxy tab pro s

galaxy tab pro s

Örnek performans sergileyen tabletin olumsuz tek yanı ise fiziksel bağlantı desteğinin sınırlı olmasıdır. Dizüstü bilgisayarları tüketicilerin isteklerini rahatlıkla karşılamakta olup mobil ihtiyaçlara da cevap vermektedir. Piyasa da 2488 TL’ya kadar satılan tablet, iş dünyasında güçlü ve şık bir cihaz almak isteyen tüm iş adamlarının isteklerine  cevap verebilecek özelliktedir.

Tab Pro S’in İşletim Sistemi Nedir

Geçmiş dönemlerde tablet çok yaygın olarak üretilen bir teknoloji ürünü idi. Ancak, son dönemlerde tablete karşı olan ilginin kaybolması küçük markaların ortadan kalkmasına neden olurken sektör büyük firmaların eline kaldı. Samsung markasının geliştirdiği 12 inç ekranlı profesyonel tableti TabPro S Windows 10 işletim sistemine sahip olup, Intel Core M altyapısını kullanmaktadır.

samsung galaxy tab pro s

samsung galaxy tab pro s

Super Amoled ekranı tablete çok daha farklı hava kattı.  Ekran boyutu 12’inç olduğu düşünüldüğünde Galaxy TabPro S’in profesyonel bir tablet olduğunu görebilirsiniz. Satışa sunulduğu andan itibaren sektörde satış rekoru kıran TabPro S, PC ile başa baş özellik göstermektedir.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir