Ücretsiz Kaliteli Müzik Keyfi Musicbee!

Çok fazla reklam yapmadığı için belki şu anda ilk kez duyduğunuz MusicBee, son sürümü ile çok daha etkin kullanılabilen, müzik koleksiyonunuzun tadını çıkarmak için mükemmel bir ücretsiz müzik çalar ve müzik organizatörü. Çok geniş bir kapasiteye sahip olmasının yanı sıra muadillerine göre çok daha fazla kişiselleştirme imkanı ile öne çıkıyor.

musicbee

musicbee

MusicBee ile Neler Yapabilirsiniz?

MusicBee, PC’nizdeki müziklerinizi arayarak, iTunes veya Windows Media Player’dan parçalar eklemenizi sağlıyor. Kütüphanenize her şey eklendikten sonra, uygulamanın akıllı etiketleme sistemi, eksik meta veriyi tamamlamayı, albüm kapağını bulmayı ve şarkı çalarken görüntülenen şarkı sözlerini bulmayı kolaylaştırıyor. Parça arasındaki kesintileri ortadan kaldırma ve ses seviyesini normalleştirme (iTunes’taki kötü sorun) dahil olmak üzere, çeşitli oynatma seçenekleri de bulunuyor.

Birçok ücretsiz medya oynatıcının aksine MusicBee, üst düzey ses kartları ve 5.1 surround ses desteği ile bilgisayarınızın donanımından en iyi şekilde yararlanmak ve özellikle şarkılarınızı yönetmek için tasarlanmış.

müzik programı

müzik programı

Web tabanlı radyo istasyonlarından yayın dinlemenizi sağlayabiliyor, özel çalma listeleri ve müzik CD’leri oluşturabiliyor, gereksiz dosyaları silebiliyorsunuz. Müzik formatları söz konusuysa, müzik dosyalarını düzenlemek veya diğer cihazlar için uygun bir biçimde kodlamak istiyorsanız ses dosyalarını dönüştürebiliyorsunuz.

Şu anda hem iTunes hem de Windows Media Player’ı kullanıyorsanız, süreci otomatikleştirmek için basit bir sihirbaz bulunuyor. Dosyalar dizine ekleniyor, ancak bu seçeneği manüel olarak seçmedikçe gerçekten taşınmıyor. İsterseniz de MusicBee otomatik etiketleme ile internetten bilgilerin derlenmesini sağlayabiliyorsunuz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir