Salon Dekorasyonunda Aksesuar Nasıl Kullanılır?

Salonlarınızda kullanmak istediğiniz mobilyalarınız kadar aksesuar seçimlerinize de dikkat etmelisiniz. Salon dekorasyonunda önemli bir yere sahip olan aksesuarları doğru bir şekilde seçer ve kullanırsanız daha ferah ve estetik duruşlu salonların sahibi olabilirsiniz.

salon dekorasyonu aksesuarları

salon dekorasyonu aksesuarları

Mobilya seçimlerinde de olduğu gibi bütünlüğü göz önünde bulundurarak aksesuar seçmelisiniz. Salonunuzda kullandığınız koltuk takımı gibi büyük ve ön planda olan mobilyalar ile uyumlu olan aksesuarlar kullanırsanız daha ferah ve şık bir duruş elde edebilirsiniz.

Aksesuarlar ile kendi stilinizi dekorasyonunuz içerisinde hissedebilmek ve dışarıya en iyi şekilde yansıtabilmek istiyorsanız renk seçimlerine dikkat etmelisiniz. Örneğin salonlarınızda beyaz renk ağırlıklı bir dekorasyon istiyorsanız mumlarınızı koyarak kullanabileceğiniz ferforje aksesuarları kullanabilirsiniz.

salon dekoru

salon dekoru

Tablo ve Biblo Modelleri

Tablolar son yıllarda aksesuar kullanmak isteyen herkesin yararlandığı parçalardır. Salonlarınızda tablo kullanmak istiyorsanız soyut resimli olan tabloları klasik ve modern dekorasyonunuz ile uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

tablo

tablo

Biblo modelleri de salonlarda kullanılan aksesuarlardır. Çeşitli boyutlarda üretilen biblolarınızı sehpalarınızın üzerine koyarak ya da duvara asılı olarak kullanabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir