Pickup Segmetinin Sevilen Aracı Mitsubishi L 200

Dünya otomobil piyasasında en dikkat çeken markalar kuşkusuz Mitsubishi otomobilleri olmuştur. Her dönem piyasa da ilgi gören Mitsubishi markaları pick-up gibi arazi taşıtlarında büyük segmentin lideri olmuş, konumunda. 2013 yılında toplam olarak 3 bin 800 üzerinde satılan Mitsubishi pick- up özellikle ankara rent a car firmalarının gözdesi oldu. Bunun nedeni ise otomobil kiralama firmalarının müşterilerinin isteklerine cevap verebilme isteğidir.

Mitsubishi L 200 pick-up 2013 yılında olduğu gibi bu dönemde liderliğini korumayı hedeflemektedir. Mitsubishi L 200 firması Ağustos ayında % 34,7’lik oranda satış rekorları kıran bir modeldir. 2014 yılının Ağustos ayıda 2 bin 45 adet satışı gerçekleştiren bu arazi aracı 8 aylık dönemde pazar konusunda 29,7’ lik bir satışı yakalamaktadır.

Pickup Segmetin L 200

Pickup Segmetin L 200

Mitsubishi L 200 Zirveyi Zorluyor

Yılsonunda 2013 rakamlarının üzerine çıkmayı planlayan bu otomobil her geçen dönemde yerini sağlama almıştır. Rent A Car firmalarının bu denli araçları beğenme nedeni sarp arazilerde kolay kullanım sağladığı gibi, otomobillerde olan aynı konfor da sağlanmaktadır. Ülkenin her yerinde geniş kullanım alınan sahip bu arazi araçları arasında yerini almıştır.

İç donanım olarak oldukça teknolojik yapıya sahip Mitsubishi L 200, görüntü olarakta oldukça modern yapıya sahiptir. ABS, ASR ve ESR gibi özellikleri bulunan bu arazi araçları sürücü ve hava yastığı bulundurmaktadır. İç donanım olarak oldukça fonksiyonel yapıya sahip olan bu araç dış donanım ve multimedya özellik olarak son derece teknolojik yapıya sahip araçtır.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir