Avşa Adası’nın En İyi Pansiyonları

Marmara denizinin cenneti, denizi, havası, enerjisi ve gelmek isteyenlere sunduğu uygun fiyatlarla Avşa Adasına hoşgeldiniz…

Avşa Adasına geldiyseniz ve halen kalacak yer belirlemediyseniz panik yapmayın. Mutlak surette bir yer bulursunuz. Çünkü alternatifleriniz oldukça fazladır. 3 yıldızlı apart otellerin yanında çok daha uygun fiyatlarla birçok pansiyon hizmetinizdedir. Kısa bir araştırma ve sorgulama ile size uygun, fiyat ve kalitedeki oteli bulmanız zor olmayacaktır.

Avşa Adası Pansiyon Fiyatları

Avşa adasında pansiyon fiyatları ne kadar? diye soracak olursanız, sezon dışı normal zamanlar da 50-75 TL aralığındadır ama ana sezonda yani yaz sezonundaki pansiyon fiyatları 100 TL’den başlamakta olup, denize sıfır konumdakiler de ise fiyatlar 150 TL’den başlamaktadır.

Pansiyonlarda Neler Var?

Avşa adasındaki pansiyonların olanakları neler diye düşünürseniz, müstakil mutfak, WC, banyo ile yataklar bulunmaktadır. Sıcak Su, Klima da ücrete dahildir. Tabi pansiyon olduğu için her hangi bir yemek hizmeti yoktur. Herkes kendi yemeğini kendi aldığı malzemelerle mutfağında yapar ya da dışarıda yemek yiyebilir.

En Uygun ve İyi Pansiyonlar Hangileri?

Aşağıda paylaştığımız, Avşa Adasının en uygun ve iyi pansiyonları listesini detaylı olarak pansiyonları web sitelerinden tek tek inceleyebilirsiniz. Pansiyon seçimi aşamasındaki kriterleriniz; merkeze yakınlık ya da uzaklık, denize yakınlık ya da uzak gibi kriterler olmalıdır.

Akasya Pansiyon, Zeynep Uzuner Pansiyon, Gencay Pansiyon, Kanarya Pansiyon, Doğan Pansiyon, Saray Pansiyon, Oytun Pansiyon, Pembe Pansiyon, Tezgel Pansiyon, Türen Pansiyon, Tüzün Pansiyon, Uzuner Pansiyon, Titiz Pansiyon, Isparta Pansiyon, Erdi Pansiyon, Ertol Pansiyon, Avusturya Pansiyon, Ahmet Uzun Pansiyon, Avşa Alper Pansiyon, Ayşe Belgin Konuk Evi, Perihan Pansiyon, Emir Pansiyon, Saray Pansiyon Avşa, Altınkum Pamuk Bungalow Pansiyon, Pelin Pansiyon, Akbulut Pansiyon Yiğitler, Avşa Adası Pansiyon, Gül Bahçe Pansiyon Avşa, Yakamoz Pansiyon Avşa.

Avşa’da kahvaltı dahil pansiyon var mı diye sorarsınız sadece Yaren, Avşa ve Zeus’u söyleyebiliriz. Avşa Adasında pansiyonlarda genel olarak kahvaltı yoktur sadece yukarıda ismini verdiğimiz otellerde mevcuttur onlarda da fiyata dahil olarak verilmektedir.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir