2 Çok İlginç Hollywood Diyeti

Ünlü olmak olabildiğine zor bir zanaat. Kişinin ünlü olmak adına kat ettiği bir yol var ama ondan sonra o ününü korumak, ayakta kalmak adına da yapması gereken şeyler var. Her şeyin bir bedeli var sonuçta.

Ünlü olmaya alışan insanların çoğu zaman ünlerini korumak için ciddi bedeller ödediği de kesin. Her dem güzel, hem bakımlı ve ideal kiloda olmak zor zanaat.

kurabiye diyeti

kurabiye diyeti

Yine de insanız sonuçta ve bazen ipin ucunu kaçırabiliyoruz ünlü bile olsak ve kilo alabiliyoruz ki, ünlüler için de bu durum geçerli. Ama 2 ünlü Hollywood diyeti var ve ünlüler bu diyetleri uygulayarak, tekrar ideal kilolarına ve formlarına kavuşuyorlar. İşte O diyetleri dilerseniz beraber inceleyelim.

Kurabiye Diyeti

Kurabiye diyeti olur mu diye düşünmeyin. Orası Hollywood her şey mümkün. Ama burada da işin püf noktası var. Evet kişi kurabiye yiyerek zayıflıyor ama bunu yaparken yediği kurabiye son derece özel bir kurabiye içine şeker yerine tatlandırıcı konuluyor ve yağ miktarı olabildiğince az. Günde 6 ile 8 adet arası kurabiye, bolca sebze ve meyveden oluşan bir diyet bu.

bebek diyeti

bebek diyeti

Bebek Diyeti

Yazının başlığında da çok ilginç olduklarını söylemiştik. Bu da bebek diyeti ve adından da anlaşılacağı üzere Hollywood yıldızları bebekler gibi beslenerek zayıflamaya çalışıyorlar. Diyetin içeriğinde ezilmiş, püre haline getirilmiş sebze ve meyveler var. Günde 1 veya 2 kere bu şekilde besleniyorlar.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir