Dekorasyonda Püf Noktalar

Evin daha kullanışlı ve daha konforlu hale getirmek için ev dekorasyonuna önem verilir. Huzurlu ve sakin bir ev ortamı göz yorgunluğuna sebep olmayıp daha sakin daha rahat bir ortam sağlar. Ev dekorasyonu yapılırken her odanın dikkat edilecek olan noktaları farklı olduğunda daha değişik düzenleme yapılır.

Dekorasyon Önerileri

Oturma Odası

Oturma odaları en çok zaman geçirilen ev alanıdır. Ev yaşamınızda sizle beraber yaşayanlarında farklı fikirleri olacağından orta noktada anlaşmak gerekir. Oturma odaları sade ve az eşya ile döşenmesi gereken noktalardır. Genellikle pastel tonları, beyaz ya da toprak tonları bu odalarda en çok tercih edilen renklerdir.

yatak odası

yatak odası

Yatak Odası

Yatak odasın düzenlemesinde gardırop ve yatağın konumu son derece önemlidir. Gardıroplar genellikle kapı arkası kısmına konularak alanın daha ferah görünmesi sağlanır. Yatak yerleşimi merkez olarak seçilip buna göre diğer eşyalar konumlandırılır.

oda

oda

Çocuk Odası

Çocuk odası dekorasyonunda çocuğunuzun fikrini almanız önemlidir. Onun isteği doğrultusunda mobilya alımı dışında bol aksesuarla süslemek ve çizgi film karakterli duvar kağıdı kaplamak onu daha mutlu edecektir.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir