Mayo Ve Bikini Seçiminde Altın Kurallar

Vücudunuzun orantılı olmadığını düşünüyorsanız mayo ve bikininizi rastgele seçemezsiniz. Her bayanın ideal bir vücudunun olması mümkün olmadığına göre bazı küçük görsel hilelere başvurmak, en azından psikolojinizi rahatlatır.

bikini

bikini

  • Basenleriniz genişse, girintisi az kenarları daha kalın bikini altlı veya mayo modellerini seçin. Kalçaları içine alan yüksek bel külot bölümü daha derli toplu ve az kilolu görünmenizi sağlar.
  • Göğüsleriniz çok büyükse cup size ölçünüze göre mayo ve bikini seçimi yapmalısınız. Meme boyutuna göre özel dizaynlı mayo ve bikini üstleri toparlama ve küçük gösterme özelliğine sahiptir. Hem görsel olarak hoş görünür hem de daha rahat hareket edersiniz. Açık renkler, ince askılar, geniş geometrik veya çiçek desenleri size göre değildir.
  • mayo

    mayo

  • Memeleriniz basenlerinize göre küçükse, bikini veya mayo üstü silikonlu, dolgulu modeller vücudunuza daha orantılı bir görünüm kazandırır. Straplez dolgulu, fırfırlı, püsküllü, pullu bikinileri rahatlıkla giyebilirsiniz.
  • Omuzlarınız geniş, atletik yapıda görünüyor ise boyundan bağlı veya tek omuzlu mayolar çok yakışacaktır. Fakat göğüs dekolte kesiminin oval olmasına ve geniş desenler olmamasına dikkat edilmelidir.
  • Bel kalınlığınız fazla ise göğüs altından basene kadar drapeli, korsajlı mayolar sizin için ideal olacaktır.
  • Dikey çizgiler, derin kesimli ve yüksek bel bikini modeli seçimi boyunuzu daha uzun gösterecektir.

Tatile çıkmadan önce diyet yapanlardansanız, plaj kıyafetlerinizi satın almak için çok acele etmeyin. Vereceğiniz 1-2 kilo bile beden ölçünüzü değiştirebilir. Mayo, bikini alışverişinize bolca zaman ayırarak gidin, beğendiklerinizi üzerinize giyerek mutlaka test edin.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir