General Mobile Discovery Elite İnceleme Yazısı

Son yıllarda general mobile akıllı telefon ürünleri ile adından sıkça söz ettiren bir marka oldu. Geçtiğimiz günlerde satışa sunulan General Mobile Discovery Elite üstün özellikleri ile de öne çıkan akıllı telefon modellerinden biridir.  Bu yazımızda söz konusu telefonun kısaca özelliklerinden siz değerli okuyucular için bahsedeceğiz.

general mobile

general mobile

General Mobile Discovery Elite Özellikleri

Performansına göre oldukça iyi bir fiyata satılan bu telefon 16 MP led flash destekli arka kamera ve 8 MP otofokus ön kameraya sahip. Yani selfie tutkunları için oldukça ideal bir telefon.  Zaten ön kameraya da selfie kamera adı verilmiş. Ayrıca arka kamerası full HD (1080p). Kısacası ekran kalitesi oldukça üst seviyelerde. Ekran genişliği ise 5.5 inç büyüklüğünde.

mobile

mobile

Android 4.2 Jelly bean işletim sistemi bulunan telefonda 32 GB hafıza ve 3GB RAM belleği mevcut. Kısacası birçok üst model telefon özelliklerinden belki de daha ayrıcalıklı özelliklere sahip bir telefon. Eğer akıllı telefon alma niyetinde iseniz yüksek performansa sahip bu ürünü düşünebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir