Elma Sirkesi Zayıflamada Ne Kadar Etkili?

Elma sirkesinin birçok faydası bulunur. Özellikle enfeksiyonlara karşı önemli bir etken. Elma sirkesi ve zayıflama etkisi bu sebeple merak edilir. Tok tuttuğu için önerilen sirkenin içerisine limon sıkmanız önerilir. İyi huylu enzimler içermesi yorgunluğunuzu alır. Potasyum bakımından zengindir.

elma sirkesi

elma sirkesi

Elma Sirkesi ile Zayıflayın

Vücutta Ph dengesini alkali seviyede tutması sizlere enerji verir. Zayıflamak isteyenlerin özellikle tüketmesi gerekli. Yüksek oranda karaciğeri temizlemede etkilidir. Sabahları aç karnına bir su bardağı içine biraz limon sıkın. Bir çay kaşığı elma sirkesi ve içine 1 tatlı kaşığı bal ekleyin. Düzenli içtiğiniz zaman bedeniniz mikroplardan da arınır.

elma sirkesiyle zayıflama

elma sirkesiyle zayıflama

Elma sirkesi ile zayıflama özellikle tok tuttuğu için önerilir. Diyet yapmadan önce mutlaka doktorunuza danışın. Mide şikayetlerinizde her zaman sirke önerilmez. Elma sirkesini doğal olarak evinizde kendiniz yapabilir ve etkisini artırırsınız. Elmaları dörde bölün ve bir cam şişeye koyun. Üzerine su ekleyip az şeker katın. 15 gün boyunca güneş görmeyen yerde bekletin. Üzerinde hafif küçük sinekler olduğunda sirkeniz olmuştur.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir