Yeni Dekorasyon Fikirleri

Ev dekorasyonunda farklı kombinleme yaparak yaşam alanınızı kısa sürede renklendirmeniz mümkün. Özellikle küçük objeler kısa sürede evlerinizi canlandırır.

Dekorasyon fikirleri ile harika yaşam alanı kendinize oluşturabilirsiniz. Odalarınız küçük ya da büyük olabilir. Önemli olan hangi rengin hangi eşyaya uyum sağlaması.

dekorasyon fikirleri

dekorasyon fikirleri

Çarpıcı Dekorasyonlar

Sadelik günümüzde çok moda. Zarif şamdanlar, peçetelikler ve ilginç çerçevelerle ev büyüsü anında değişir. Banyo, mutfak ve salonunuzda yapacağınız ufak değişikliklerle ferah bir alanı kısa sürede sağlarsınız.

Modern tasarımlardan oluşan küçük objeler ise odaların canlanmasına katkı sağlar. Tüm evinize farklı esintileri dekorasyon resimlerinden fikirler alarak yapmanız mümkün.

Sıra dışı çizgileri evlerinizde hissedecek ve yaşam alanlarınızın ne kadar güzel olduğunu fark edeceksiniz.

salon dekorasyon fikirleri

salon dekorasyon fikirleri

Banyo havluları, yatak pike ve yastıkları her zaman küçük ayrıntılar ve renklendirmeye katkı sağlayan ürünlerdir. Sehpa üstlerinde olan farklı süsler ise dikkatlerin orada toplanmasını sağlar.

Dekorasyon yaparken özellikle ışıklandırmayı dikkatli ayarlamanız gerekli. Nereyi ön plana çıkarmak istiyorsanız yoğun renkler kullanın. Sade ve renkli uyumlar ile her yerin güzelleştiğini göreceksiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir