Dekorasyonda Yazın Trend Renkleri

Soğuk bir kış mevsiminin ardından, yazın gelmesiyle ortaya çıkan neşe duygusu, bu sene dekorasyonun ana temasını oluşturan en önemli öğelerden biri. İnsanların içlerindeki enerji ve neşeyi dekorasyona yansıtacağı bu yılda, uzmanlara göre 2015 yaz mevsiminin dekorasyon trendleri belirlendi bile.

dekorasyon

dekorasyon

 

Siz de yaz gelmeden dekorasyonda bir yenilik yapmak istiyorsanız, bu yılın dekorasyon renkleri arasından kendinize en uygun olanını seçerek işe başlayabilirsiniz.

Renklerin Dekorasyonda Kullanımı

Yaz mevsiminin tüm enerjisini bulabileceğiniz bu yılın en trend dekorasyon renkleri arasında mor, pembe, yeşil, menekşe, mavi, gümüş ve beyaz renkleri yer alacak. Bu renkleri yalnızca duvarlarda değil minderlerinizde, halılarınızda veya koltuklarınızda kullanabilir, evinizdeki küçük detaylarda da bu renklerden faydalanarak yaşadığınız ortama farklı bir hava katabilirsiniz.

dekorasyon renkler

dekorasyon renkler

Eğer çok açık renkli duvarlara ve eşyalara sahip bir eviniz varsa, bu canlı renkleri küçük detaylarda kullanabilirsiniz. Örneğin düz renk ve sade bir koltuk takımınız varsa, bu renklerin bir arada olduğu koltuk minderlerinden faydalanarak odanızda daha enerjik bir hava yaratmanız mümkün.

dekorasyon

dekorasyon

Burada dikkat etmeniz gereken şey, canlı renklerin hepsini bir arada kullanmamanız ve dengeleyici tonları bir arada tutmanız gerektiğidir. Eğer canlı bir rengi odanızda kullanıyorsanız, detaylarda ya da duvar renklerinde kullanılan renklerin tamamlayıcı ve sade olması oldukça önemlidir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir