Yaz Ayının İlginç Tasarımlı Desenleri

Yazın renkli kıyafetler sıklıkla tercih edilir. Desenli kıyafetler yaz ayında vitrinleri süslemeye başladı. Çiçek desenliler, geometrik ve kareli desenlerin yanı sıra palmiye ve etnik desenleri de bu sezon sokak modasında göreceğiz. Baskılar, ağaçlar ve farklı modeller, elbiselerin üzerinde şimdiden yer aldı.

etnik desen

etnik desen

Etnik Desen Modası Her Yerde

Bohem tarzını sevenler bu sezon oldukça mutlu. Elbiseler, pantolon ve eteklere etnik desenler hâkim. Ayakkabı modasında da bu yıl bu tarz desenler oldukça bol. Geometrik desenlerden oluşan elbiselerde dikkatleri çeken desenlerin hepsinin bir elbisede kullanılmış olması. Baştan aşağıya desenlerle dolaşmak sizlere ayrı bir hava katacak.

desenli kıyafetler

desenli kıyafetler

Tropikal desenleri ise sahillerde görebilirsiniz. Meyveli desenler özellikle askılı elbise ve şortlarda kullanıldı.  Desenlerin farklı ahengine bu sezon kendinizi kaptıracaksınız. Gece kıyafetlerinde de özellikle parlak kumaşlarda kullanılan desenler oldukça iddialı. Sade ayakkabı ya da babetlerle rahatlıkla giyebilirsiniz. Modern kesimlerden oluşan kıyafetlere özel desenler eklenince moda gerçek anlamda canlandı. İlginç modelleri bu sezon her kumaşta göreceksiniz.

 

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir