Dekorasyona Yenilik Katacak Öneriler

Evde yapılacak ufak değişiklerle artık eskimeye başlayan dekorasyon değiştirilebilir ve ortama yeni bir hava katılabilir. Üstelik tonlarca para harcayıp, büyük masraflara girmeden ve çok fazla uğraşmadan. İşte dekorasyon yenilemek için yararlanılabilecek ipuçları…

dekorasyon

dekorasyon

Ufak Dokunuşlarla Dekorasyon Yenileme

Modern dekorasyonun en önemli özelliklerinden biri, zıtlıkların bir arada kullanılmasıdır. Bu yüzden eğer ev, pop-art tarzı döşenmişse klasik bir halı ile yepyeni bir hava katılıp, zıtlığın cazibesi ortaya çıkarılabilir. Fakat parçaları bir araya getirirken dikkatli olunmalıdır. Aksi durumda ortaya çok demode bir sonuç çıkabilir.

Aynalar, dekorasyonun en önemli parçalarıdır. Evin havasını değiştirir, ortama derinlik ve ferahlık katarlar. Bu yüzden evin karanlık ve iç sıkıcı köşeleri aynalar sayesinde ferahlatılabilir. Bunun dışında duvara yaptırılan sticker şeklindeki dekoratif aynalarla da oldukça modern bir görüntü yaratılabilir.

dekor önerileri

dekor önerileri

Hem yer açması hem de dekoratif görünmesi açısında, duvarlarda kullanılacak monteli raf ve dolaplar eve yepyeni bir hava katar. Özellikle çocuklu aileler, çocuklarının küçük eşyalardan korunabilmesi için bu raflardan faydalanabilirler.

Romantik tarzdan hoşlananlar özellikle yaz aylarında, yataklarına cibinlik takabilirler. Böylece yataklarının kenarında uçuş uçuş olan kumaşlar sayesinde oda, daha ferah ve göze hoş görünür.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir