Keskin Bakışlarla Cezbedici Olun

Makyajın en önemli aşamalarından birisi bildiğiniz üzere gözlerdir. Yüze ayrı bir anlam ve ifade katan göz makyajı, istenildiği tonda ve softlukta yapıldığı zaman oldukça güzel sonuçlar ortaya çıkartabilirsiniz.

makyaj

makyaj

Yüzünüzü daha sert ve bakışlarınızı daha çekici kılmak istiyorsanız kırmızı ile siyahın uyumunu makyajınızda göstermekte çekinmeyin. Kıpkırmızı dudaklar, siyah gözlerle büyük bir uyum içerisinde olan makyajınız size ayrı bir hava ve özellik kazandırmaya yetecektir.

Buğulu Bakışlarınızla Etrafınızdakileri Büyüleyin

Daha buğulu ve derin bakışlar istiyorsanız, siyahın her tonunu kullanabilirsiniz. Öncelikle göz pınarınıza ve tüm göz kapağınıza eşit miktarda beyaz astar uygulayın. Daha sonra göz pınarınıza ışıltılı kemik rengi bir far uygulayın ve kaş diplerinize kadar sürmemeye özen gösterin.

makyaj

makyaj

Daha sonra kirpiklerinizin bitiminden kaşlarınızın başladığı alana kadar yatık bir v harfi çizin.Bu uygulamada göz kapağınıza sürmemeye dikkat etmelisiniz. Eyeliner ve maskara ile makyajınızı tamamlayın.Hem gündüz hem de gece kullanabileceğiniz bu far modeli ile gözlerinize ayrı bir derinlik ve hava kazandırabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir