Yaratıcı Ruhun Dekorasyon Stili

Özgün dekorasyon stili olarak bilinen bohem uygulamaları aynı zamanda yaratıcılığında yer aldığı çalışmalar bohem de birleşiyor. Özgürlükçü olan bu uygulamalar sadece dekorasyon da değil modada da kendine yer ediniyor.

salon dekorasyonu aksesuarları

Farklı renkler ve doğanın yansıtıldığı ürün seçenekleri ile hareket kazandırılan bohem stilinde farklı renkleri ve aksesuarların bir arada mükemmel uyum ile durması esas alınır. Enerjik bir alan çalışmasına sunan bohem stili pozitif enerjinin hâkim olduğu bir alanın yaratılmasını hedef alır.

Birçok dekorasyon uygulaması arasından da karşınıza çıkabilecek olan bohem stili rahatlığı, özgürlüğü ve enerjiyi sunan çalışmalardır.

Bohem tarzına hitap eden mobilya tercihlerine yer açmanın yanı sıra ortam içinde kullanılacak olan aksesuarlarda son derece önemlidir. Bohem daha çok aksesuarlar ile kendine yer edinebilen dekorasyon çalışmasıdır. Bu aşamada ise kendi yaratıcılığınızı kullanmanız alanda daha özgün bir havanın sunulmasında yardımcı olacaktır.

Bohem Stili Nasıl Yaratılır?

Yer minderleri, desenli kilimler, vintage mobilyalar gibi farklı birçok detayın bir arada yer alabildiği bohem stilinde oryantal aksesuar tercihlerine de yer açabilirsiniz. Doğanın etkisine sahip olan tercihlerin mutlaka yer alması gereken bohem dekorasyonun hazırlanmasında kendi iç dünyanıza uygun çalışmalara yer açabilirsiniz. Renk seçeneklerinde enerjinin sunulmasına destek olmak için canlı tonları seçmeniz önerilir. Bohem stilinde aynı zamanda örgü ve dantel seçimlerine de yer açılarak kullanması mümkündür.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir