Gerçekten Aşık Olduğunu Anlamanın Yolları

Bazen insanlar birbirlerine karşı duydukları hislerin arasında kaybola biliyorlar. Bu hislere isim vermekte zorlanabiliyorlar. Birçoğu aşık olmadan oldum sanıyor. Birçoğu da aşık olmasına rağmen bunu kabullenemiyor, tescil edemiyor. Peki nasıl anlayabilir bir insan aşık olup olmadığını?

aşk

aşk

Aşk dediğimiz büyük bir oluşum. Seveni de içinde barındırıyor, sevdiğini zannedeni de. Peki siz hangi yüzünde siniz aşkın? Düşünmeye başlayın. Yanınızda o varken sürekli onu sevdiğinizi söylemek ve onsuz olamayacağınızı hissetmek gibi durumlar varsa bu önemli bir belirtidir. Sizi en bakımsız halinizle görmesini bile takmıyorsanız ve onunla her şekilde, her koşulda rahatsanız bu da göstergelerden biridir.

Siz Ona Aşıksınız

Yine o da sizin bakımsız halinizi seviyorsa bu da sizi etkileyecektir. Onlayken dünya umurunuzda olmuyorsa, kendinizi güvende hissediyorsanız, gözlerinde sıcaklığı ve huzuru, dudaklarında ise aşkı buluyorsanız sıkı durun, siz ona deliler gibi aşıksınız.

birinin size aşık olduğunu nasıl anlarsınız

birinin size aşık olduğunu nasıl anlarsınız

Dinlediğiniz şarkılara anlam katan o insan ile bir ömür yetecek kadar aşıksınız hatta. Aşkınızı üzmeyin ve daima mutlu olun.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir