WhatsApp Online Olanları Takip Etmenin Yolu

İnternet ile mesajlaşma servisi sunan WhatsApp, dünyada kullanılan en popüler uygulamadır. Uygulamada en çok dert olan konu ise şu iki konu oluyor:

  1. Son Görülme
  2. Mavi Tik

Her iki durumdan birinin kapatılması sonucunda yakın çevrenizden tepki görebilirsiniz. Çünkü burada herkes, mesajınızın okunup okunmadığına dair mavi tik görmek ister ve aynı şekilde sevgiliniz, ailenizde en son WhatsApp’ta online olma sürenizi görmek isteyecektir.

whatsapp

whatsapp

Fakat bu gibi durumlara karşı gelen bir uygulama geliştirildi: WhatAlert. 24 saat, 1 hafta ve 1 aylık bir süreli şekilde kişinin ne kadar süreli WhatsApp’ta online olduğunu, kaldığını, kaç kez giriş – çıkış yaptığını gösteren bir uygulamadır. Ve hatta online olunan süreleri de sizlere listeleyen bir gelişmişlikte özelliğe sahiptir.

WhatsApp Mavi Tik Kapatma Nasıl Yapılır?

WhatsApp’ta en çok konu olan ve sorun yaşanan durumlardan biri de mavi tik oluyor. İnsanlar birbirlerinin mesajları okunduğunda “mavi tik” işaretini ekranlarında görüyorlar. Fakat bu durumda okunan mesaja cevap verilmediğinde ise aslında ortalık kızışabiliyor, gerginleşebiliyor.

stealthapp

stealthapp

Sizler, sohbetlerinizde mavi tiki kaldırmak istiyorsanız eğer StealthApp uygulamasını deneyebilirsiniz. Bu uygulama ile birlikte artık “okundu” ifadesini mavi tikle gönderen işaretin olmamasını sunuyor ve bu sayede acil durumlarda okuduğunuz mesajlara cevap verme zorunluluğunu ortadan kaldırmış olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir