Uzun Vadeli Çanta Seçimi için 4 Öneri

Her sezon trendleri takip eden veya hala üniversite yıllarından beri kullandığı yorgun torba çantasını sürükleyen biri olabilirsiniz. Belki de kaliteli, şık ve uzun yıllar prestij ile kullanabileceğiniz bir çanta seçmenin zamanı geldi. İşte size yararı olacağına inandığımız 4 öneri:

çanta seçimi

çanta seçimi

  1. Deriden Şaşma: Hepimizin farklı stilleri, zevkleri ve bütçeleri var, dolayısıyla iyi bir çanta söz konusu olduğunda çok zor ve kesin kurallar yok. Ancak klâs bir çanta için gizli bir yasa “deri” olması gerektiğidir. Klasik ya da modern stilde olabilir ancak değerli bir çanta kumaş veya naylondan yapılmış değildir. Timsah ve piton derili bir çanta, tabii ki sahip olanlar için mükemmeldir, ancak geri kalanımız kaliteli, sağlam deri ile buluşmalıdır.
  2. Trendleri Atla: Özel bir çanta elde etmek için çok para harcamak zorunda değilsiniz. Çantanızın şık ve iyi olmasını istiyorsanız, çantanızın bir sezon sonra demode olmasını istemediğiniz sürece, en son sürümleri izlemeyi düşünmeyin ve gösterişli logoları atlayın. Şekil, renk ve donanım tamamen size kalmış. Siyah veya kahverengi tonlar çok yönlülük ve uzun ömür için en iyisidir, ancak patlıcan veya ateş kırmızısı için ölüyorsanız sizi kim tutabilir?

    çanta modelleri

    çanta modelleri

  3. İndirimleri Takip Et: Bir çantayı gerçekten özel günler için bir yatırım olarak satın alacaksanız, indirim zamanlarını veya özel fırsatları takip edin. Ancak bu sizin için büyük bir savurganlıksa, kesinlikle her zaman kullanacağınız bir çanta satın alın. Tabii ki harika görünmek istiyorsunuz, ancak işlevi de göz önünde bulundurmanız gerekiyor.
  4. İşlevi Düşün: Yıllarca kullanabileceğiniz çantanın size katkısını iyice düşünün. Omuza sıkıca oturanını mı, yoksa daha uzun kayışlı mı tercih edersiniz? Bir sürü bölmesi olan daha aerodinamik bir görünüm ister misiniz? Boyutları nasıl olmalı? Bunların hepsi, 10 yıldan uzun süre kullanılabilecek bir çanta ararken göz önüne alınması gereken önemli noktalardır.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir