Stilinizi Nasıl Tanımlarsınız?

Stil demek, kişinin kendine has beğenilerini ve tercihlerini yansıtması demektir. Yani bu evinizi dekore ederken de geçerlidir, ayakkabı satın alırken de, günlük kombinlerinizi yaparken de geçerlidir. Eğer tanımladığınız bir stiliniz varsa bu her yerde sizinle olacaktır.

stil yaratmak

stil yaratmak

Kokoş, Klasik ya da Yenilikçi, Hangisi Sizsiniz?

Bazı kadınlar stilini klasik olarak tanımlar, Yani spor giyinse de standart çizgilerin dışına çıkmayan sakin bir tarzları vardır. Bazı kadınlar ise kokoşluğunu inkâr etmez. Yani her durumda bir tık abartıya kaçmadan edemezler. Bir de söz konusu abiye giymek ya da özel bir davet için hazırlanmak ise hep “biraz daha” fazlasını yapmak ister ve bir türlü yeterli bulmazlar. Tabi bu durumun yakıştığı kadınlar da var, bakıldığında “ne kadar abartmış” denilen kadınlar da var. Bu biraz giydiğinizi taşımanızla alakalıdır.

kombin

kombin

Bunların yanı sıra bir de denemekten korkmayan, evet bir çizgisi olan ama yakışanı giymekten de çekinmeyen yenilikçi kadınlar vardır. Aslında bu stil tanımlaması bir bakıma modayı da özetleyen bir ifade oldu. Sonuçta da moda dünyası da denenen ve fark yaratan yeniliklerle dolu değil mi?

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir