Sektörün Parlayan Yıldızı LG G6

Cep telefonu sektöründe gün geçmiyor ki yeni bir gelişme yaşanmasın. 2017 yılının ilk yarısının bitmesine yakın bir zaman kala teknoloji devi LG markası geliştirdiği LG G6, cep telefonu ile teknoloji tutkunlarının karşına çıkmaya hazırlanıyor. Satışa sunulacak LG G6, özellik olarak 18:9 ekran kapasitesine sahip olup, pil performansı çok iyi derecededir. Geniş açılı kameraya sahip olan telefon tasarım olarak son derece şık olup hızlı kullanım imkanı sunmaktadır.

LG G6 özelliği

LG G6 özelliği

Su koruması telefonun pozitif özellikleri dışında olumsuz durumları da göze çarpar. LG G6’ın kamerasından büyük yenilikler olması gibi geçen yılın yongaseti özellikleri vardır. Telefonun arayüz kısmı ise piyasadakilerin halen en iyidir. Performansı benzer özellikli telefonlara oranla çok daha iyi olan telefon, satışa fiyatı ise 3559 TL’een satışa sunulacak.

LG G6 Özellikleri Nelerdir

Telefonun özellik ve fiyat olarak Galaxy S8 ile aynı durumda ortaya çıkmıştır. Cep telefonu LG markasında başka telefon kullanmak istemeyen teknoloji severlerin tercih edeceği bir üründür. Çok estetik bir görüntüye sahip olan telefon, her yaş grubunun rahatlıkla kullanabileceği telefondur.

LG G6

LG G6

LG G6 kendinde çok farklı yenilikler yaratarak benzer özelliklerdeki telefonlara fark atacak düzeye gelmiştir. Beyaz, siyah ve platin olmak 3 farklı renk seçenekleriyle satışa sunulan cep telefonu, özellikle teknoloji mağazalarında en rağbet gören telefon modeli olmuştur. Platin ve siyah renkteki telefon beyaz telefonlara göre biraz daha uygun fiyattadır.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir