Saç Stilinde Son Moda: Boncuk Kaynak

Son zamanların en çok konuşulanı ve en sık uygulanan saç modeli tekniği olan Boncuk kaynak uygulamasına olan rağbet her geçen gün artıyor. Bayanlar tarafından çok beğenilen ve diledikleri zaman kısa diledikleri zaman da uzun ve dolgun olarak kullanabilecekleri saçlar meydana getiren bir isim var tabii ki; Atrium Paris Kuaför.

halka kaynak

halka kaynak

Atrium Parisi Ziyaret Etmeden Saç Kaynak Yaptırmayın!

Sık uygulanan saç kaynak tekniği demişken, Boncuk, bir diğer adı ile halka kaynak nasıl takılır sorusu hakkında birçok uzman bir şeyler söylüyor fakat ünlü kuaför Atrium Paris’te uygulanan teknik, saçların sıkıştırılıp, mekanik olarak birbirlerine yapıştırılması ile başlayan bir yöntem şekliyle takılmaya başlanır.

kaynak saç

kaynak saç

Kullanılan saçlar tamamen garantilidir ve Çin, sentetik, Jakarta ya da Hindistan saçı kullanılmaması bu kuaföre olan talebin de artması için büyük bir adım olmuş oluyor.

saç kaynak

saç kaynak

Ayrıca boncuk (halka) kaynak işlemi çok çok basit fakat bir o kadar da dikkat ve titizlik gerektiren bir uygulamadır. Yapılacak olan en ufak bir hata saçların kopmasına neden olur. Atrium Paris’in ayrıcalıklarından birisi olan bakım işlemini üstlenmesi de bir başka güzellik oluyor. Acele edin, Atrium saç kaynakta devrim yapıyor!

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir