Etkili Egzersiz Pilates

Spor yapmak istiyor ancak bir türlü üzerinizdeki tembelliği atamıyorsanız mutlaka bir kere pilatesi denemelisiniz. Deli gibi yorulmadan yapabileceğiniz egzersizlerden bir tanesi olan pilates meditasyon, nefes ve denge odaklı olduğundan dolayı hem ruhunuzu dinlendirecek, hem üzerinizdeki olumsuz enerjiyi alcak, hem de yepyeni bir vücuda sahip olmanızı sağlayacak.

pilates

pilates

Hareket Çeşidi En Bol Spor

Pilates topu, dumbell, ayak bileği ağırlığı ve pilates çemberiyle yapacağınız hareketler ile pilatesin etkisini kısa sürede hissedecek ve neden daha önce denemedim diyeceksiniz. Egzersizlerin içinde en etkili olan 500 e yakın pilates hareketi ile her seferinde aynı hareketleri yapmak zorunda kalmayacağınız için, pilatesten sıkılma ihtimaliniz de yok.

egzersizler

egzersizler

Siz de bu muhteşem deneyimi yaşamak istiyorsanız, 21 Way Nişantaşı pilates stüdyosunu mutlaka ziyaret edin. Gördüğünüz manzaradan kesinlikle memnun kalacaksınız. Konforlu ve rahat salonlarıyla, eğitimli hocaları ve kaliteli kadrosuyla pilateste en doğru adres olarak gösterilen 21 Way Pilates Stüdyoları Nişantaşı pilates ayağıyla İstanbulluları bekliyor.

 

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir