Platonik Aşk İçin Ne Yapılabilir?

Aşk, hiç kimsenin tarif edemeyeceği, eşsiz ve derin bir duygudur. Onun için dilenebilecek en güzel dilek, karşılıklısıyla karşılaşmaktır. Çünkü aşkın ne güzel halidir karşılıklı olanı. Sevdiğinin de seni sevmesi kadar güzel bir şey yoktur bu hayatta. Ama eğer karşılıksız bir aşka kapıldıysanız bu sizin için sonun başlangıcı olabilir.

 

Platonik Aşk İçin Ne Yapılabilir?

Platonik Aşk İçin Ne Yapılabilir?

Sizi Sevmiyor

Tesadüfen de olsa birine aşık oldunuz. Onu çok seviyor, her anınızda onu sayıklıyorsunuz. Onla yatıp, onla kalkıyorsunuz. Onu düşünerek uyuyor, gülüyor ve üzülüyorsunuz. Onun için yapamayacağınız hiçbir şey yok. Fakat o sizin ona duyduğunuz hislerin ve kurduğunuz hayallerin hiçbirini paylaşmıyor. O halde ne yapacaksınız?

Çözümü Nedir?

Platonik aşk her zaman zordur ve bir yerden sonra takıntı haline gelir. Sizi üzer, mutsuzluğa hapseder. Bu aşktan kurtulmaya bakın. Zor olacaktır elbette mamafih size sadece zarar verecektir bu duygular. Kafanızı dağıtacak şeyler yapın. Onu hayatınızdan çıkarın ve iletişim kurmayın. Kimseye sormayın, konuşmayın. Böyle böyle hayatınızdan çıkarın. Giderek unutacaksınız.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir