Mikro Kaynak Nedir?

Uzun saçlara sahip olmak istiyorsanız en doğal yöntemler arasında bulunan saç kaynak yöntemleri ile bunu başarabilirsiniz. Saçlarınızın yavaş uzamasından sıkıldıysanız ve sürekli uçlarının kırılmasından rahatsızlık duyuyorsanız saç kaynak çeşitleri arasında yer alan ve kadınlar tarafından en fazla tercih edilen mikro saç kaynağını tercih edebilirsiniz.

En gelişmiş teknikler ile kusursuz bir biçimde uygulanabilen mikro kaynak uygulaması sayesinde hayal ettiğiniz uzun saçlara sizler de sahip olabilirsiniz. Kaynak saçların doğal saçlarınıza ilave edilmesiyle uygulanan mikro kaynak uygulamasında tüm saç tutamları şeffaf yapıdadır. Kapsül granüllerin kullanıldığı mikro kaynak yönteminde ilk olarak granüller ısıtılır ve eritilir. Daha sonra kaynak saçlarınızın doğal saçlarınıza tutturulması işlemine geçilir.

Mikro Kaynağın Avantajları Nelerdir?

Mikro saç kaynağından yararlandığınız zaman en ince saç tutamları saçlarınıza eklenir. İnce saç tutamlarınızın saçlarınıza eklenmesi uzaktan bakıldığı zaman veya saçlarınıza dokunulduğu zaman saçlarınıza herhangi bir işlem uygulandığının anlaşılamamasına sebep olur.

Kaynak işlemindeki şeffaf malzemeler ekstra görünmezlik etkisi sağlar. Bu sebeple, mikro saç kaynak uygulaması özellikle görünmeyen saç kaynağı isteyenler için ideal olan saç kaynak yöntemleri arasında bulunuyor.

mikro-kaynak-mehmettatli-mecidiyekoy

Saçlarınıza mikro kaynak yaptırdıktan sonra topuz ve at kuyruğu gibi istediğiniz pek çok farklı modeli yapabilirsiniz. Kaynak noktalarının görünmez olması dilediğiniz tüm modelleri uygulayabilmeniz için sizlere imkan sağlıyor.

Mikro Kaynağın Kullanım Süresi Nedir?

Mikro saç kaynağı yaptırdığınız zaman uzun süre boyunca kaynak saçlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak buradaki kullanım süresi sizin saçlarınızın yapısına ve kaynak saçlarınızı yapan kişinin tecrübesine göre değişebilir. Doğru şekilde uygulanmaya mikro kaynak saçlarınızın kısa süre içerisinde kullanılamaz hale gelebilir.

Saçlarınızın uzama süresi ve saçlarınızın türü gibi detaylar mikro kaynak saçlarınızın kullanım süresini doğrudan etkileyen en önemli detaylar arasındadır. Mikro kaynak konusunda detaylı bilgi almak isterseniz https://www.mehmettatlimecidiyekoy.com/h/mikro-kaynak adresini ziyaret edebilirsiniz. Mikro kaynak saç modellerinin örneklerine de göz atabilirsiniz.

Online randevu alabileceğiniz ve iletişim numaraları üzerinden kuaför salonu ile irtibata geçebileceğiniz adreste diğer saç kaynağı teknikleri de uygulanmaktadır. Kendiniz için en uygun saç kaynağını seçerek hayal ettiğiniz saçları gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir