Evinizde Kolaylıkla Uygulayabileceğiniz Dekorasyon Önerileri

Evinizde kolaylıkla uygulayarak ortama farklılık katacak olan birçok dekorasyon fikirleri bulunuyor. Birçok ürün ambalajı, kavanozu, kutusu ya da eskiyen çeşitli eşyaları değerlendirerek son derece şok dekorasyon seçeneklerini yaratabilirsiniz. Elinizin daima altında bulunan yoğurt kapları, çikolata kavanozları, salça tenekeleri, krem kutuları ile yapabileceğiniz birbirinden farklı birçok dekorasyon ürünleri yer alıyor. Hem de bunları geri dönüşüme sunarak çevre içinde fayda sağlamanız mümkün olur.

teneke kutu

teneke kutu

Teneke Kutulara Çiçekler

Teneke kutuları boyayarak geri dönüşüm saksılarına çevirebilirsiniz. Ön kısmına yapıştıracağınız hoş bir resim ve hasır ip ile farklı bir görüntü yaratmanız mümkün. Dilerseniz evde yetiştirmek istediğiniz sebzeler içinde bu uygulamayı yapabilir ve resim yerine sebze ismini yapıştırabilirsiniz. Tabi illa canlı çiçeklere ya da sebzelere yer açmanı da gerekmez. İçine köpük ya da çakıl taşı koyabilir ve yapay çiçeklerinizi buraya koyarak hoş bir dekorasyon yaratabilirsiniz.

kavanoz

kavanoz

Kavanozlar ve Kutular

Kavanozları, kutuları süslemek için ihtiyacınız olan tek şey farklı desenlere sahip olan bantlardır. Bu bantlar sayesinde son derece kısa bir sürede oldukça şık ve güzel yeni ürünler elde edebilirsiniz. Cam kavanozları baharatlık ya da çeşitli saklama çözümleri için kullanırken özellikle krem kutularını mumluk olarak değerlendirebilirsiniz. Aynı şekilde yoğurt kutularını da ister boyayarak, ister desenli bantlar ile kaplayarak çok amaçlı saklama çözümü olarak dekorasyonunuza ekleyebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir