Midi Etekler Nasıl Giyilir?

Bir kadına en çok yakışan şeylerden biridir etek. Daha kadınsı, daha hoş ve daha alımlı görünmenizi sağlayan etekler, her bayanın gardırobundan eksik olmayan parçalardan biridirve mini, maxi ve midi boy çeşitleri ile her çeşit kullanıma uygundur.

Midi Etek

Midi Etek

Özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi olan etekleri vücut tipimize göre seçersek, şahane bir görüntü ortaya çıkarabiliriz. Mesela bacaklarımıza güveniyorsak ve boyumuzun daha uzun durmasını istiyorsak yüksel bel olan mini etekleri tercih etmeliyiz. Eğer bacak boyunuz uzunsa maxi ve midi etekler sizin için ideal demektir.

Bol Midi Etekler

Bol Midi Etekler

Midi Etek İle Modayı Yakalayın

Midi Deri Etek

Midi Deri Etek

Adından da anlaşılacağı gibi maxi ve mini eteğin ortasını bulan midi etekler genellikle diz altı yani diz ile bilek arasında baldır boyundadır. Mini etekle rahat edemiyorum, maxi etek ayağıma dolanıyor gibi yakınmalarınız varsa midi etek sizin için biçilmiş kaftan demektir.

Bahar Mevsimi Midi Etekler

Bahar Mevsimi Midi Etekler

Rengarenk midi eteklerle spor şıklığı yakalarken, düz renk ve yüksek bel midi eteklerle sade bir şıklık yakalayabilirsiniz. Sokak modasının en vazgeçilmez parçalarından biri olan midi eteklerle siz de zamanı ve modayı yakalayarak harika görünebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir