Kereviz ile Fazla Kilolara Son

Kerevizin vücuda pek çok faydası bulunur. Özellikle diyet yaparken tok tutucu etkisinden dolayı kereviz sıklıkla önerilir. Karaciğer dostudur ve toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Kereviz ile birlikte ıspanak da aynı şekilde kilo vermenizi hızlandırır. Hastalıklara karşı koruyucu olduğu için kerevizi her gün tüketebilirsiniz.

kereviz

kereviz

Kereviz ile Kilolarınızdan Kurutulun

Hızlı ve kalıcı kilo vermek istiyorsanız kerevizin nimetlerinden sizler de faydalanmalısınız. Bu kür sadece 3 gün boyunca yapılır ve bir hafta ara verilir, tekrar yapılır. Yemekleriniz ağır olanlardan seçmemeli, hafif ve kahvaltı türlerine yönelmelisiniz. Bu kür sırasın 2 litre su tüketilecek.

5 tane kereviz ve sapları, 3 adet limon, 6 bardak su, 2 demet maydanozdan olulan kürün yapımı ise şöyledir: su hariç tüm malzemeleri blenderdan geçirin. Malzemelerin hepsini iyice parçalayın. Karışıma 6 su bardağı su ekleyin ve bu karışımı bir saat buzdolabında bekletin. Karışımı süzün ve 3 gün boyunca bu karışımdan tüketin. Günde 2 bardak tüketin ve bir hafta sonra tekrar başlayın.

kerevizle diyet

kerevizle diyet

Akşam yemeklerinizi en geç yedide yemelisiniz. Yeşil çay ve Türk kahvesi içebilirsiniz. Bağırsak probleminiz varsa günde 3 adet kayısıyı kür süresince tüketin. Ara öğünlerde yoğurt ya da bir adet yeşil elma yiyebilirsiniz. Sabah kahvaltısında ise bir dilim çavdar ekmeği ve bir adet haşlanmış yumurta tüketin. 3 adet ceviz ya da 6 tane çiğ bademi acıktığınızda tüketebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir