Giydiğiniz Kıyafetler Kişiliğiniz Hakkında İpuçları Veriyor

Dolabınızda bulunan kıyafetleriniz, alışverişte almayı tercih ettiğiniz parçalar ve giydiğiniz kombinler kişiliğiniz hakkında ufak ipuçları veriyor. Bilinçaltınız, duygularınız, korkularınız hakkında oldukça geniş çaplı bilgileri yansıtan kıyafetleriniz sizi ele veriyor.

Gardırobunuza Hangi Duygularınız Hakim?

Dolabınızda büyük ya da küçük marka logolu ürünler ile dolu ise kendinizi ve kişiliğiniz saklama gereği duyduğunuz anlamına geliyor. Kendinizde beğenmediğiniz ve sevmediğiniz bazı özelliklerin olduğu bu sebeple dikkat çekici marka logoları ile kişiliğinizi arka plana atarak kıyafetleriniz ile öne çıkmayı tercih ediyorsunuz.

giyim

giyim

Oldukça uzun zamandır giymediğiniz ve bir daha giymeyeceğiniz kıyafetleri dolabınızda tutuyor olmanız geçmişte yaşadığınızın göstergesi. Geçmişi geride bırakamayan, anıları ile vedalaşamayan kişilerin kıyafetlerinden vazgeçemediklerini belirten uzmanlar aynı zamanda bu kişilerin geçmişi özlediklerini de dile getiriyor.

Dolabınızda satın aldığınız fakat etiketini bile çıkarıp giymediğiniz kıyafetler mevcutsa siz hayalet kuran geleceğiniz ile ilgili planlar yapan fakat bir türlü bu planları gerçekleştirmeye cesaret edemeyen kişilersiniz.

kıyafet

kıyafet

Beğendiğiniz ürünlerin her rengini almaya kafayı takmış durumdaysanız ve dolabınız sürekli bu tarz ürünler ile doluysa özel hayatınızla ilgili bazı sıkıntılarınız olduğu sinyallerini veriyorsunuz demektir. Bağlanmaktan korktuğunuz ya da hayatınızda bazı değişiklikler yapmaktan çekindiğinizi gösteren bu davranış biçimi oldukça tehlikeli bir durum olarak nitelendiriliyor.

Elbise ya da etek yerine koskoca bir dolap dolusu pantolonunuz var ise yaşantınızda dişiliğinizi ön plana çıkarmaktan hazzetmediğiniz anlaşılıyor.

Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir