Nasıl Kolay Kilo Verebilirsiniz?

Fazla kilolardan kurtulmak isteyenler için en öncelikli şey spor yapmak. Spor yaparak hem form tutabilir hem de fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Kilo vermek için gün içerisinde mutlaka bol su tüketin. Şeker yemekten kaçının. Bunun yerine şeker ihtiyacınızı meyvelerden alabilirsiniz.

kilo 1

kilo 1

Eğlenerek Zayıflayın

Eğlence ile sporu bir arada tutarak kolayca kilo verebilirsiniz. Öğle yemeklerinizi mutlaka evinizde yiyin. Dışarıda tüketilen her türlü yemek aynı zamanda fazla kilo anlamına geliyor. Özellikle fast food tüketmek ciddi oranda kilo demektir. Bu tür yeme alışkanlıklarını bir kenara bırakın.

kilo

kilo

Öğün atlamadan düzenli beslenerek kolayca kilo verebilirsiniz. Sağlıklı yeşillikler tüketmek ve zamanında beslenmek kolay kilo vermenin altın anahtarı.

You may also like...

1 Response

  1. seval dedi ki:

    Henüz 20 yaşındayım ve 6 ay öncesine kadar 15 kilo fazlam vardı bunlardan çok rahatsızdım bi uzman yardımıyla evde kendi kendime bu kilolardan kurtuldum. kesinlikle bi uzmandan yardım almanızı tavsiye derim haa birde hareketli olmanızı tavsiye ederim. boş zamanlarınızda hatta ev işinizi yaparken bile açın bir müzik ve tempolu bi şekilde işinizi halledin 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir