Deri Ceket Seçiminde Dikkat Edilecekler

Deri ceketler kullanışlı olduğu kadar kombinlemeye müsait bir giyim. Vücuduna uygun ceket modeli seçerek kendinizi daha formda hissedebilirsiniz. Kilolu yapınız varsa bele oturan modellerden kaçınmalı ve dökümlü olanları tercih etmelisiniz. Minyon yapılı bir bayansanız bel kısmı kemerli ya da bele oturanlar sizin için iyi bir seçimdir.

deri

deri

Deri Ceket Kombinleri

Düğmeli, zımbalı, fermuarlı ya da nakış işlemeli modellerden biri sizin tarzınız olabilir. Davete gidecekseniz uzun bir elbiseyle güzel uyum sağlar. İnce topuklu ayakkabı ve küçük el çantası ise kıyafetinizi tamamlar. Koyu renklerde deri ceket seçerseniz abiye kıyafetinizi istediğiniz renk tonlarında tercih edebilirsiniz.

Deri ceketle spor bir görünüm vermek istiyorsanız bol düğmeli, fermuarlı, zımbalı modelleri seçebilirsiniz. Kot pantolon ve spor ayakkabı ile günlük tarzınıza şıklı getirebilirsiniz. Uzun bluz ya da kısa bluz ile oldukça güzel bir stil yaratabilirsiniz. Kısa kazak ile tercih ettiyseniz mini etek ya da dar kot pantolon ile mükemmel bir uyum sağlar.

deri ceket

deri ceket

Kot pantolon, abiye pantolon veya kumaş pantolon ile uyumu tartışılmazdır. Pantolon ile deri ceket giydiğiniz zaman sivri uçlu topuklu ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz. Koyu renkli deri ceket ve koyu tonlardan oluşan kıyafet kombini yaparak kendinize güçlü bir hava katabilirsiniz. moda dünyasının vazgeçilmezi olan deri ceketler ile günün her saati farkınızı ortaya koyun ve stilinizle dikkatleri üzerinize toplayın.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir