Dekorasyonda 2016 Yılında Trend Olan Renkler

Dekorasyon her ne kadar her dönem renkleri ile değişim yaşamasa da bazı dönemlerde daha hit olan renk temaları ile dikkat çekiyor. Kıyafet modacısı kadar farklı fikirlerin dans ettiği 2016 sezon trendlerinde genel olarak renklerin hâkimiyeti yaşanacak.

Doğal Renkler

Son zamanlarda organik olan ürünlere yönelim ile özellikle mutfaklarda doğal temaları aşılayan renk tonları kullanılmaya başlandı. Bu yenilik yeni sezonda da devam ediyor.

mutfak

mutfak

Renklerin Uyumsallığı

Renklerin dans edeceği yeni sezonda kimi zaman mat kimi zaman ise yumuşak tonların karmaşası içinde farklı dekorasyon modelleri görebilirsiniz. Özellikle koltuk takımları ve masa sandalyelerde kullanılacak olan bu çok renklilik evlere neşe de katacak.

renkli dekorasyon

renkli dekorasyon

Karışık Desenler

Renkler dışında desenler de yeni sezonda birbiri ile raks edecek olan tonlardır. Leopar desenli bir koltuğun üstüne ya koyu tek renk ya da açık tek renk yastık konulur diyorsanız yanıldınız.

leopar dekorasyon

leopar dekorasyon

Yeni trend dekorasyonda leopar desen üstüne kilim desenler ya da çizgili takım üstüne canlı renk desenlerinde yastıklar kullanılabilecek.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir