Bir Oyuncu Başarıları İle Konuşulmalı

Son yıllarda diziler ve sinema filmlerindeki artışlar sayesinde hayatımıza birçok oyuncu dâhil oldu. Bunların kimileri çok sevildi, kimileri ise çok tepki çekti. Ama her durumda hepsi bir süre çokça konuşuldu. Tam da bu nokta da üzerinde durulması gereken, iyi anlamda mı yoksa kötü anlamda mı konuşulduklarıdır.

oyuncular

oyuncular

Yani başarılı oyunculukları ile mi adlarından söz ettirdiler yoksa kötü oyunculuk artı sansasyonları ile mi onları konuştuk? Eğer siz bir oyuncuysanız ve reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığı ile hareket ediyorsanız, hangi platformda hangi başlıklar altında konuşulduğunuzun sizin için bir önemi yoktur.

poyraz

poyraz

Yapımcılar Artık Oyuncu Seçerken Daha Titiz

Günümüzdeki popüler oyuncuları ele aldığımızda artık işlerin birkaç sene öncesi gibi yürümediğini göreceksiniz. Ne kadar çok olay ve magazin haberi o kadar fazla projede yer alma devri kapandı. Artık yapımcılar tamamen oyuncunun kalitesiyle yaşam tarzıyla ve basında ne şekilde haber olduğuyla ilgileniyor. Çünkü artık seyirci ekranda böyle insanları görmek istemiyor, televizyon denen sihirli kutu insanların evlerine kadar girip misafir oluyor ve bu da onları seçici yapıyor.

Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir