Hamileyken Nasıl Giyinmek Gerekir?

Hamile kadınların en büyük sıkıntılarından biri kıyafet seçmektir. Daha doğrusu hamile kaldıktan kısa bir süre sonra eski kıyafetlerini giyemez hale geldikleri için yeni arayışlar içine girerler. Bu süreçte kıyafet seçimi gerçekten önemlidir. Çünkü hareketlerinizi kısıtlayacak türden seçimler yapmamalı tam tersine bol ve size rahat hissettirecek giysileri tercih etmelisiniz.

hamile giyim

hamile giyim

Hamile Pantolonları ve Taytlar En Yakın Dostunuz Olacak

Hamilelere özel koleksiyonlar hazırlayan firmalar vardır. Hatta bazıları sırf gebe kıyafetleri üzerine hizmet sunuyor. Dolayısı ile seçenekler birkaç yıl öncesine göre çok daha geniş. Her aradığınızı bulabilme şansınız var. Hamile kadınların en sık kullandığı parçaların başında hamile pantolonları ve taytları vardır. Onlar normal pantolonlardan farklı olarak hamilelere özel olarak üretilmiştir.

kıyafet seçimi

kıyafet seçimi

Bu pantolon ve taytlardan ikişer tane edinmeniz size hamileliğiniz boyunca yeterli olacaktır. Çünkü üzerine giyeceğiniz onlarca farklı t-shirt ve bluzle farklı kombinler yaratabilirsiniz. Bu süreçte bol kesimli hamile elbiseleri de işinize yarayacaktır. Özellikle hamilelere özel külotlu çoraplarla rengârenk kombinler yaratarak bu süreci daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir