Cıvıl Cıvıl yaşam Alanları

Yaşam alanlarımızı oluşturan evlerimiz, bizim için son derece önemli merkezlerdir. Hayatın bütün stres ve gerginlik unsurlarından bu alanlarda kurtulur ve hayata daha pozitif bir şekilde bakmanın yollarını ararız. Pozitif bir hayat görüşüne sahip olmak, ideal olan hayat çizgisidir aslında.

canlı renkler

canlı renkler

Pozitif Bir Hayat

Bu bakış açısını yakalamak için, sadece iş hayatında iyimser olmak yetmeyecektir. Yaşam alanlarının da hareketli bir yapıda olması, ön koşuldur. Burada dekorasyon ve dekorasyonla birlikte kazanılacak detaylar ortaya çıkıyor. Bir renk, bir objenin farklı bir yere konulması, farklı bir duvar detayı, eşyanın başka bir şekilde değerlendirilmesi, bunların hepsi dekorasyonla elde edilecek kazanımlardır.

renkli dekor

renkli dekor

Bu kazanımlar, büyüyerek farkında olmadan cıvıl cıvıl bir ortamın ortaya çıkmasına yardımcı olur. Evlerinizde başlayacak olan değişime izin verin. Daha doğrusu izin vermekten kaçınmayın.

renkli dekorasyon

renkli dekorasyon

Belki bir klişe olacak ama olsun yine de söylemeliyim, hayatta ki en büyük değişim, değişimin kendisidir. Bu gerçekten ayrılmadan, bu gerçekle yaşamayı bilerek adımlar atmalı ve dekorasyonun temel niteliklerine hayatımıza yer vermeliyiz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir