En Çok Kullanılan Yalanlar

Hayatımızın merkezine işlemiş ve çıkmaya da hiç niyeti olmayan şeylerden biri yalandır. Yalan söylemek insanların hayatına zarardan başka bir şey getirmeyen kötü bir alışkanlıktır. Fakat günümüzde hemen hemen herkes tarafından yapılan bir eylemdir. Edinilen bilgiye göre erkekler kadınlara nazaran çok daha fazla yalan söylüyor.

Erkeğin Yalanları

En Çok Kullanılan Yalanlar

En Çok Kullanılan Yalanlar

Erkeklerin en popüler yalanlarından biri sıkışık durumlarında toplantıda olduğunu söylemesidir. Sadece eşlerine değil, arkadaşlarına, ailelerine genel olarak söyledikleri bir yalandır bu. Bunun dışında alışverişte eğer parayı o verecekse karşı tarafa ezilmemek için ürün ne kadar pahalı olsa da pahalı olmadığını iddia ederler. Trafik vardı, aslında iyiyim ve çokta kilolu değilsin yalanları da başlıca yalanlardandır.

Kadınların Yalanları

Kadınların yalan söylemesi de tehlikelidir. Nasılsın diye sorduğunuzda kötü olduğu aşikar olmasına rağmen iyi olduğunu iddia eder ve bunun için diretir. Terslikler olduğunda ilk sarıldıkları yalanda başlarının ağrıyor olmasıdır. Bunun dışında yapılan yüklü bir alışverişi, indirimdeydi diyerek savunurlar. Erkek bir şeyi bulamadığında kadın onu atmadığını ya da görmediğini de iddia eder.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir