Bandaj Elbiseler

Son yıllarda özellikle genç bayanların ilk tercih arasında yerini alan bandaj elbiselerin popülaritesi gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Özel geceler için abiye seçerken tercih edilebileceği gibi bir parti ya da akşamüzeri düzenlenen herhangi bir etkinliğe katılırken de giyilebilen bu elbiselerin her rengini bulmak mümkün.

bandaj elbise

bandaj elbise

Bandaj Elbise Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

İnternet üzerinden de online olarak satın alabileceğiniz bandaj elbiseler tek renkten oluşabildiği gibi farklı renklerin bir araya gelmesiyle de oluşuyor. Model olarak kısa olan bu elbiselerin sadece etek modellerini de tercih edebilirsiniz. Bandaj etekler mini ya da diz boyunda da olabiliyor. Ama ister elbise ister etek seçeneğini değerlendirin her iki durumda da vücudunuza fazlasıyla yapışacağını ve dolayısı ile her kusuru ortaya çıkarabileceğini unutmayın.

mini bandaj elbise

mini bandaj elbise

Aslında bandaj elbiselerin bir nevi korse gibi vücudu sardığını düşünürsek sadece birkaç kilo fazlası olanlar için çok bir risk taşımıyor. Hatta toparlayıcı özelliği sayesinde daha fit görünmenize bile yardımcı olabilir. Altına da en az elbise kadar iddialı bir ayakkabı seçimi yaparsanız katıldığınız ortamda şıklığınızla göz kamaştırabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir