Babetleri Hangi Parçalarla Kombinleyebilirsiniz?

Şıklıkları kadar konforundan da ödün vermek istemeyen kadınların ayaklarındaki rahatlığın adı babetlerdir. Renk renk desen desen babetleri her yerde bulabileceğiniz gibi her kıyafet ile kombinlemeniz de mümkün.

babet kombin

babet kombin

Ayaklardaki Rahatlık Babetler

İster gündüzleri ister gece dışarı çıkarken her durumda giyebileceğiniz gibi, boyfriend ya da skinny jeanlerle, uzun ya da mini eteklerle, elbiselerle hatta şortlarla bile kullanabileceğiniz babetlerin birbirinden şık modellerine sahip olabilirsiniz.

babetler

babetler

Tek renk olabileceği gibi renkli çizgilerden oluşan babetleri gündüz şıklığında değerlendirebilirsiniz. Gece dışarı çıkarken ya da bir konsere giderken uzun saatler ayakta kalacağınız için rahatlığınızı ön planda tutmak istiyorsunuz ama yine de şıklığınızdan ödün vermek istemiyorsanız taşlı rugan babet modellerini tercih edebilirsiniz.

kombin

kombin

Sadece burun kısmında bulunan renkli taşlarla spor bir havadan çıkarak daha şık bir hale gelen bu babetleri özel gecelerde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Dümdüz ayakkabı giyemeyenler için ise, alt tabanı komple yüksek olan babetleri de her ayakkabıcıda bulabilirsiniz. İster şık ister spor, ister sade ister gösterişli her modele sahip babetlerden birkaç çift edinmeniz kombin yaparken işinizi kolaylaştıracaktır.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir