5 Günde 4 Kilo Vermeniz Çok Kolay

Kilo problemi özellikle kilo verememek herkesin önemli bir sorunu. Sağlıklı ve bilinçli bir kilo verme ile düzenli kilo verir ve tekrar kilolarınızı geri almazsınız.

Hızlı kilo verdiren diyet programı belirli dönemlerde yapılır ve sık tekrar edilmez. Kısa sürede sizleri forma sokar ve toksinlerinizi artırır.

Diyet

Diyet

Kısa Sürede Kilo Verdiren Diyet Programı

İlk gün protein ağırlıklı menü kendinize hazırlayacaksınız. Et, tavuk ya da balık seçeneklerinden birini seçerek gün boyu sadece haşlama usulü istediğiniz kadar yiyebilirsiniz.

İkinci gün ise patates yiyeceksiniz. Tuz ve sıvı yağ koymadan baharatlar ile tatlandırabilirsiniz. Üçüncü gün ise sebze ağırlıklı beslenilecek.

kilo verdiren diyet

kilo verdiren diyet

Seçtiğiniz bir sebzeyi yağsız olarak pişirip gün içerisinde yemeniz gerekir. Dördüncü gün ise bolca meyve yiyeceksiniz. En son gün ise sadece haşlanmış yumurta yiyorsunuz.

Diyet yaparken bol su içmeniz de önemli. Spor olarak yürüyüş yapmanız etkisini artırır. Bitkisel çayları istediğiniz kadar tüketebilirsiniz. Şeker ve tuzdan ise uzak durmanız gerekir. Diyeti devamlı yapmanız uygun olmaz. Kısa süreli bir diyettir.

Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir