2015 Yılının Kayık Yaka Modası

Bu yaz mevsimi içinde iken sokaklarda oldukça sık göreceğimiz parçalardan biri de salaş ve kayık yaka gömlekler olacak. Gömleklerin her rengi ve her deseni bulunmakla birlikte, salaş, bol, rahat ve efil efil bir kıyafettir.  Yazın sıcak günlerinde hem rahat hem de şık duran bu bluzlarla bu sene gardırobunuzda kurtarıcı parçanızdan olacak. Dolabınızda vazgeçemeyeceğiniz parçalardan olacak bu kayık yaka bluzlar hem hoş hem de kadınsı bir görünüm sağlıyor.

kayık yaka

kayık yaka

Bu yazıda da siz okuyucularımıza yaz mevsiminde giymek için muhteşem bir seçenek olan  kayık yaka bluzlar önerebileceğimiz parçalardan biri. Peki nasıl kayık yaka bluz ile kombin yapılabilir?

Bu Yazın Trendi Kayık Yaka Bluzler

Bu parçanın hem uzun hem de elbise modelleri bulunuyor. Ek olarak bunların tunik modeli de piyasada mevcut. Normal boylardaki kayık yaka gömlek ya da bluzleri şortlarınızla da birleştirebilirsiniz. Böylece yazın trend ve salaş bir kombin sağlamış olursunuz.

 kayık yaka elbise

kayık yaka elbise

Elbise modelini hoş ve uyumlu bir sandalet ile kombinleyebilirsiniz. Her birinin ayrı ayrı moda olduğu bu parçalar bu yaz vazgeçilmezlerinizden olacaklar. Bunun bir sebebi de verdiği rahatlığın yanında sizi tarz ve cool bir havaya bürümesi.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir